Un cuvant pentru fiecare!
Fiind oameni intre oameni, cautam in mod constant prezenta si compania semenilor. Cautam comunicare, impartasire, comunitate. Si desi uneori ceilalti ne dezamagesc prin gesturile si comportamentele lor, umanul din noi insine ne impinge mai departe spre descoperirea umanului din cei care, mai mult sau mai putin pasager, sunt prezenti la un moment dat in viata noastra. Forumok.forumulmeu.ro a fost creat pentru a mijloci intalnirea dintre mine si tine, dintre ea si el, dintre noi si ceilalti. Conceptul care sta la baza acestui site este acela al catalizarii contactului dintre membri prin desfasurarea unor activitati in care sa se faca manifeste personalitatea fiecaruia in toata amploarea sa, incepand de la teme de discutie riguros dirijate la crearea sau importul de profile bine dezvoltate. Finalitatea este aceea de a ne face simtita prezenta intr-o comunitate in care ceea ce tine de profunzimile si specificitatile individualitatii este sau devine relevant
Un cuvant pentru fiecare!
Fiind oameni intre oameni, cautam in mod constant prezenta si compania semenilor. Cautam comunicare, impartasire, comunitate. Si desi uneori ceilalti ne dezamagesc prin gesturile si comportamentele lor, umanul din noi insine ne impinge mai departe spre descoperirea umanului din cei care, mai mult sau mai putin pasager, sunt prezenti la un moment dat in viata noastra. Forumok.forumulmeu.ro a fost creat pentru a mijloci intalnirea dintre mine si tine, dintre ea si el, dintre noi si ceilalti. Conceptul care sta la baza acestui site este acela al catalizarii contactului dintre membri prin desfasurarea unor activitati in care sa se faca manifeste personalitatea fiecaruia in toata amploarea sa, incepand de la teme de discutie riguros dirijate la crearea sau importul de profile bine dezvoltate. Finalitatea este aceea de a ne face simtita prezenta intr-o comunitate in care ceea ce tine de profunzimile si specificitatile individualitatii este sau devine relevant
Un cuvant pentru fiecare!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Un cuvant pentru fiecare!

Lipsa de comunicare este mai profunda si mai nociva decat orice alta lipsa. Pretuiti ceea ce aveti deja!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ora exacta
Ultimele subiecte
» Biblioteca Mihai LEONTE din Petia
Cum cer barbatii sex oral EmptyDum Sept 28, 2014 9:51 pm Scris de Mihai LEONTE

» Fantezi sexuale
Cum cer barbatii sex oral EmptyMier Mai 07, 2014 7:40 pm Scris de feli34feli

» Salutare si bine v-am gasit!
Cum cer barbatii sex oral EmptyVin Noi 15, 2013 3:14 pm Scris de dani_ela

» AI DEVENIT UN NUME SCRIS PE O CRUCE...autor Mihai LEONTE
Cum cer barbatii sex oral EmptySam Sept 28, 2013 2:06 am Scris de Mihai LEONTE

» HAINE DAMA ONLINE IEFTINE
Cum cer barbatii sex oral EmptySam Aug 31, 2013 2:27 am Scris de bianca638

» MIRAJELE ALBASTRE 2008...volum al poetului Mihai LEONTE
Cum cer barbatii sex oral EmptyDum Apr 21, 2013 2:10 pm Scris de Mihai LEONTE

» Ce se afla intr-o ceasca de cafea ?
Cum cer barbatii sex oral EmptyVin Dec 14, 2012 9:11 pm Scris de VASILESCU

» Ortodoxia..
Cum cer barbatii sex oral EmptyJoi Dec 13, 2012 8:12 pm Scris de adminforumok

» Cum ma simt?
Cum cer barbatii sex oral EmptyJoi Dec 13, 2012 8:11 pm Scris de adminforumok

Galerie
Cum cer barbatii sex oral Empty
Statistici
Avem 258 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: jetro

Membrii nostri au postat un numar de 3846 mesaje în 631 subiecte
Cuvinte-cheie
Subiectele cele mai active
Impreuna la o cafeluta, ceai...
In aceasta zi!
Salutare si bine v-am gasit!
Bun venit tuturor!
In acesta seara!
Credeti in autenticitatea iubirii gasite pe internet?
La multi ani draga si iubita prietena...ILEANA-NURILUSA
Dorinte de tot felul
Servus !! Bun venit pe pagina mea...ADY-ELENA
Provocare...
Subiectele cele mai vizionate
Impreuna la o cafeluta, ceai...
Fantezi sexuale
La multi ani draga si iubita prietena...ILEANA-NURILUSA
Servus !! Bun venit pe pagina mea...ADY-ELENA
Ura este doar o alta fata a iubirii?
Salutare si bine v-am gasit!
In acesta seara!
In aceasta zi!
Bun venit tuturor!
Provocare...
Cei care creeaza cel mai des subiecte noi
Admin
Cum cer barbatii sex oral Doorin10Cum cer barbatii sex oral Alijn710Cum cer barbatii sex oral Doorin11 
Alexandrina
Cum cer barbatii sex oral Doorin10Cum cer barbatii sex oral Alijn710Cum cer barbatii sex oral Doorin11 
Ana
Cum cer barbatii sex oral Doorin10Cum cer barbatii sex oral Alijn710Cum cer barbatii sex oral Doorin11 
Vilhelm
Cum cer barbatii sex oral Doorin10Cum cer barbatii sex oral Alijn710Cum cer barbatii sex oral Doorin11 
Intuneric
Cum cer barbatii sex oral Doorin10Cum cer barbatii sex oral Alijn710Cum cer barbatii sex oral Doorin11 
Roses
Cum cer barbatii sex oral Doorin10Cum cer barbatii sex oral Alijn710Cum cer barbatii sex oral Doorin11 
Florina
Cum cer barbatii sex oral Doorin10Cum cer barbatii sex oral Alijn710Cum cer barbatii sex oral Doorin11 
abis
Cum cer barbatii sex oral Doorin10Cum cer barbatii sex oral Alijn710Cum cer barbatii sex oral Doorin11 
Elisa
Cum cer barbatii sex oral Doorin10Cum cer barbatii sex oral Alijn710Cum cer barbatii sex oral Doorin11 
Eva
Cum cer barbatii sex oral Doorin10Cum cer barbatii sex oral Alijn710Cum cer barbatii sex oral Doorin11 
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Cei mai activi postatori ai lunii
Niciun utilizator
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
TOP-RO - Top siteuri din Romania top ro

 

 Cum cer barbatii sex oral

In jos 
+26
Naili
adam
abis
Tudor
Duminica
Mentorul1
Octav
Ady
lunaplina
Reginanona
Liliana
Nyk_DJ
miseu
Butkam
allia
costi-costi
Juan
Tilica00
Attila Szabad
Marcel
Gabi_inteleptul
fericirea efemera
Paul
Yan
Petre
Ruksandra
30 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Ruksandra
Membru
Membru
Ruksandra


Mesaje : 8
Data de inscriere : 05/10/2011
Localizare : #####

Cum cer barbatii sex oral Empty
MesajSubiect: Cum cer barbatii sex oral   Cum cer barbatii sex oral EmptySam Oct 08, 2011 12:13 am

Nu sunt inapoiata, nu am prejudecati in ale sexului. Sexul pentru mine este o arta, daca nu traiesti clipa, nu simti gustul, daca nu doresti tu sa faci ceva atunci arta sexului dispare si poti sa iti ei la revedere de la sex. Nu fac cum fac alti ba ca are o prietena ce practica asta, ba a, auzit ea un caz, nu,...eu spun despre mine personal. De ce barbatii cer sex oral intr-un mod marsav? adica. cand esti alaturi de el si stai pe pieptul lui...el te impinge mai jos ca tu sa intelegi ce isi doreste el, e normal asta? mai si spune ca el nu se gandeste la asa ceva doar ca...
Am facut sex oral cu el am facut ca imi place sa fac asta cu un barbat dar cu unul singur mi sa intamplat sami ceara sex oral nonverbal. De cate ori ma cocotam in bratele lui ma lua de cap si ma ducea in jos. Axel barbat credea ca are dreptul la asta neconditionat
si de cele mai multe ori uita sa intoarca favoarea. Sunt
femei care o fac dar nu le place sa inghita etc sunt femei ce adora sa inchita si nu e un lucru neplacut asta. Hai sa incepem sa
discutam, ca sunt curioasa ce pareri sau comentarii mai sunt.
Sus In jos
Petre
Membru senior
Membru senior
Petre


Mesaje : 12
Data de inscriere : 23/09/2011
Varsta : 55
Localizare : Bucuresti

Cum cer barbatii sex oral Empty
MesajSubiect: Re: Cum cer barbatii sex oral   Cum cer barbatii sex oral EmptySam Oct 08, 2011 12:49 am

Sexul oral nu cred ca se cere insa nici nu cred ca se ofera doar asa ca sa fii "moderna" sau sa arati ca il iubesti. Totusi parerea mea personala este ca inainte de a cere sau oferi o partida de sex oral este bine a se discuta cu partenerul,pentru ca asa cum spui si tu," Sunt femei care o fac dar nu le place sa inghita etc sunt femei ce adora sa inchita si nu e un lucru neplacut asta." si este bine a se discuta cu partenerul pana unde "te poti intinde".
Intamplarea in care spui tu ca pur si simplu te-a impins spre organul sau genital, eu cred ca ca este un abuz din partea partenerului si singurul vinovat in aceasta intamplare esti doar tu. Atata timp cat el nu te-a "agitat" prin aceias metoda pe care ti-a cerut-o tie,tind sa cred ca ai fost folosita.
Pe de alta parte ma intreb cum de poti sa faci sex oral cu mai multi barbati? In fie, nu este treaba mea.
Sus In jos
http://www.forumok.ro
Yan
Membru senior
Membru senior
Yan


Mesaje : 35
Data de inscriere : 03/06/2011
Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

Cum cer barbatii sex oral Empty
MesajSubiect: Re: Cum cer barbatii sex oral   Cum cer barbatii sex oral EmptySam Oct 08, 2011 1:43 am

Lumea e intoarsa cu fundul in sus, barbati si femeile sunt egale, e bine sa ne respectam. In genere daca inghitim nu e bine daca inghitim e bine. E posibil daca-i faci sex oral sa te priveasca nasol, daca nu-i faci sa te priveasca naspa, orice ai face te poti lovi de consecinte negative. Important este sa fii impacata tu cu tine inseti. Iti place sa faci, faci nuti place nu faci. Reciprocitate, da, sa fie, dar sa nu devina datorie...
Sus In jos
Paul
Membru senior
Membru senior
Paul


Mesaje : 20
Data de inscriere : 16/06/2011
Varsta : 58
Localizare : galati

Cum cer barbatii sex oral Empty
MesajSubiect: Re: Cum cer barbatii sex oral   Cum cer barbatii sex oral EmptySam Oct 08, 2011 1:56 am

Ma gandesc la fetele care stau pur si simplu la un colt de strada si asteapta
sa faca sex oral cu prezervativ. Nu imi pot imagina ce pasta de
dinti folosesc dupa aia sa scape de gustul de cauciuc Cum cer barbatii sex oral 735652


Ultima editare efectuata de catre Paul in Sam Oct 08, 2011 3:41 am, editata de 1 ori
Sus In jos
fericirea efemera

fericirea efemera


Mesaje : 4
Data de inscriere : 05/10/2011

Cum cer barbatii sex oral Empty
MesajSubiect: Re: Cum cer barbatii sex oral   Cum cer barbatii sex oral EmptySam Oct 08, 2011 2:04 am



Cu barbati trebuie sa pui piciorul in prag de la bun inceput, trebuie sa sti sa il refuzi fara sa se supere. Cu ei trebuie sa fi smechera ca astfel te smecheresc ei pe tine. Eu fac sex oral.


Ultima editare efectuata de catre fericirea efemera in Sam Oct 08, 2011 3:25 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Gabi_inteleptul
Membru senior
Membru senior
Gabi_inteleptul


Mesaje : 36
Data de inscriere : 07/06/2011
Varsta : 57
Localizare : almeria

Cum cer barbatii sex oral Empty
MesajSubiect: Re: Cum cer barbatii sex oral   Cum cer barbatii sex oral EmptySam Oct 08, 2011 3:00 am

Ce spui tu la sfarsit...suna a reclama fericirea efemera Cum cer barbatii sex oral 814647
O femeie ce se respecta nu va face doar pe placul barbatului, se respecta pe ea, doreste si e musai sa fie rasplatita si ea,, in cazul ca nu, atunci nici el sa nu doreasca, ii poate spune iubitei ca el nu poate sa intoarca rasplata si atunci doar femeie decide, daca ea asa se simte bine si ii face placere o face, Cand ceri unei femei sa iti faca sex oral, ori esti prost, nesimtit si nu iubesti,te gandesti doar la tine. Sexul oral face parte din intimitatea a doua persoane si nu cred ca o femeie ce iubeste poate face sex oral si a doua, a treia oara, nu voi crede niciodata asta, Sexul oral nu se compara cu cel normal, pana nu iubesti cu adevarat, pana nu esti implicat suta la suta, nu faci asta. Cele care o fac cu mai multi, poate cu barbatul apoi cu amantul eu le numesc experte in arta prostitutiei!, ele au nevoie personal de sex oral pentru ele!
Sus In jos
fericirea efemera

fericirea efemera


Mesaje : 4
Data de inscriere : 05/10/2011

Cum cer barbatii sex oral Empty
MesajSubiect: Re: Cum cer barbatii sex oral   Cum cer barbatii sex oral EmptySam Oct 08, 2011 3:31 am

Nu suna a reclama Cum cer barbatii sex oral 15520fac cu cine vreau. Esti sigur ca prietena, iubita ta o face doar cu tine? sau a facut? sexul in general este arta, daca tu sau alti aveti idei din vechiul trecut, regim e alta socoteala Cum cer barbatii sex oral 735652
Sus In jos
Marcel
Membru senior
Membru senior



Mesaje : 12
Data de inscriere : 26/09/2011

Cum cer barbatii sex oral Empty
MesajSubiect: Re: Cum cer barbatii sex oral   Cum cer barbatii sex oral EmptySam Oct 08, 2011 3:40 am

Pictorul spune ca lucrarile sale sunt o arta,modelatorul la fel pentru ca asta este meseria cu care se ocupa. La fel spun si cei care practica sexul oral si se lauda public. Cu asta se ocupa asa ca....
Daca cu frumusetea nu reusesc sa atraga un barbat, atunci apeleaza la ceea ce stie sa faca cel mai bine: Sexul oral.
Sus In jos
Attila Szabad
Membru
Membru
Attila Szabad


Mesaje : 9
Data de inscriere : 26/05/2011

Cum cer barbatii sex oral Empty
MesajSubiect: Re: Cum cer barbatii sex oral   Cum cer barbatii sex oral EmptySam Oct 08, 2011 4:28 am

Asta cu pictotul sunt de partea ta, asta cu frumusetea nu. Ce daca nu e frumoasa trebuie sa apeleze la oral? Sunt femei frumoase la oral, chiar foarte frumoase si face bine la ten sexul oral Cum cer barbatii sex oral 344992
Sus In jos
Tilica00
Membru senior
Membru senior
Tilica00


Mesaje : 51
Data de inscriere : 10/06/2011
Varsta : 63
Localizare : Galati

Cum cer barbatii sex oral Empty
MesajSubiect: Re: Cum cer barbatii sex oral   Cum cer barbatii sex oral EmptySam Oct 08, 2011 4:37 am

O femeie decenta face oral cu sotul ei de la inceput. O femeie usoara face oral cu cine nimereste si de cate ori are ocazia, amanta face oral cu doi pentru ca amantul stie sa o duca mai departe decat barbasu. Prostituatele o fac pentru bani.
Sus In jos
http://www.forumok.forumgratuit.ro
Juan
Membru senior
Membru senior
Juan


Mesaje : 57
Data de inscriere : 12/07/2011
Varsta : 55
Localizare : El Topo-Spania

Cum cer barbatii sex oral Empty
MesajSubiect: Re: Cum cer barbatii sex oral   Cum cer barbatii sex oral EmptySam Oct 08, 2011 5:27 am

Petre a scris:
Sexul oral nu cred ca se cere insa nici nu cred ca se ofera doar asa ca sa fii "moderna" sau sa arati ca il iubesti. Totusi parerea mea personala este ca inainte de a cere sau oferi o partida de sex oral este bine a se discuta cu partenerul,pentru ca asa cum spui si tu," Sunt femei care o fac dar nu le place sa inghita etc sunt femei ce adora sa inchita si nu e un lucru neplacut asta." si este bine a se discuta cu partenerul pana unde "te poti intinde".
Intamplarea in care spui tu ca pur si simplu te-a impins spre organul sau genital, eu cred ca ca este un abuz din partea partenerului si singurul vinovat in aceasta intamplare esti doar tu. Atata timp cat el nu te-a "agitat" prin aceias metoda pe care ti-a cerut-o tie,tind sa cred ca ai fost folosita.
Pe de alta parte ma intreb cum de poti sa faci sex oral cu mai multi barbati? In fie, nu este treaba mea.

No coment Cum cer barbatii sex oral 344992
Sus In jos
costi-costi
Membru senior
Membru senior
costi-costi


Mesaje : 12
Data de inscriere : 05/06/2011

Cum cer barbatii sex oral Empty
MesajSubiect: Re: Cum cer barbatii sex oral   Cum cer barbatii sex oral EmptySam Oct 08, 2011 4:33 pm

Am intrerupt o relatie ce nici nu incepuse: motivul?- m-am indragostit, o tipa super din toate punctele de vedere, insa cand am ajuns la pat sa dus direct acolo jos...pe moment am fost putin socat, apoi am trecut peste, dupa ce ne-am simtit bine si unul si altul am incercat sa vorbesc cu ea sa intreb direct de ce sa dus direct la el si nu la mine Cum cer barbatii sex oral 735652...fara nici o retinere mi-a spus ca ii era foame si abia astepta sa ma inghita. Nu eram eu primul, cred nici ultimul...cert este ca eu nu am putut trece peste asa ceva si am rupt relatia definitiv. Am suferit doi ani, acum sunt bine insa stau si ma intreb de ce femeile cred ca cu asa ceva se castiga dragostea unul barbat.
Sus In jos
allia
Membru senior
Membru senior
allia


Mesaje : 55
Data de inscriere : 24/05/2011

Cum cer barbatii sex oral Empty
MesajSubiect: Re: Cum cer barbatii sex oral   Cum cer barbatii sex oral EmptyJoi Noi 03, 2011 2:16 am

Dragostea nu se castiga prin sex oral. Sexul oral este un joc, un bonus...cand vine vorba de iubire...daca vorbim de bordel e alta treaba. Sexul oral facut de ambi parteneri arata cat de mult se iubesc si se daruiesc in totalitate. In unele cupluri doar partenera este activa, pe motiv ca partenera nu accepta sau nu e normal...incorect gandit. Cum poate o femeie sa nu-si doreasca si ea la randul ei acest joc erotic sau cum poate partenerul sa nu faca cand el primeste cu foarte mare placere acest bonus. Sexul oral face parte di iubire Cum cer barbatii sex oral 233645
Sus In jos
Butkam




Mesaje : 4
Data de inscriere : 30/10/2011

Cum cer barbatii sex oral Empty
MesajSubiect: Re: Cum cer barbatii sex oral   Cum cer barbatii sex oral EmptyJoi Noi 03, 2011 2:53 am

Sexul oral se face di iubire sau din iubire Cum cer barbatii sex oral 123967allia? Pe naiba...bartenerul nu accepta, pai daca nu e cu persoana iubita cum sa participe si el, nooo neica. Barbatul participa doar cand e sigur de partenera ca o iubeste sau o poate face cu oricine asa cum procedeaza si femeile pentru bani. Cea mai frumoasa iubire este aceea cand poti daruii si primesti Cum cer barbatii sex oral 344992
Sus In jos
miseu

miseu


Mesaje : 3
Data de inscriere : 19/10/2011
Varsta : 56
Localizare : timisoara

Cum cer barbatii sex oral Empty
MesajSubiect: Re: Cum cer barbatii sex oral   Cum cer barbatii sex oral EmptyJoi Noi 03, 2011 3:08 am

Fara prejudecati!!!
Sus In jos
Nyk_DJ
Membru senior
Membru senior
Nyk_DJ


Mesaje : 32
Data de inscriere : 02/06/2011
Varsta : 53
Localizare : Craiova

Cum cer barbatii sex oral Empty
MesajSubiect: Re: Cum cer barbatii sex oral   Cum cer barbatii sex oral EmptyJoi Noi 03, 2011 3:21 am

Dupa cum ti mitraliera...fara prejudecati! Cum cer barbatii sex oral 735652 Credeti ca neavand prejudecati nu se mai poate insela? Nu am nici eu prejudecati, dar haideti sa nu sarim gardul.
Sus In jos
Liliana
Membru senior
Membru senior
Liliana


Mesaje : 43
Data de inscriere : 06/06/2011

Cum cer barbatii sex oral Empty
MesajSubiect: Re: Cum cer barbatii sex oral   Cum cer barbatii sex oral EmptyJoi Noi 03, 2011 3:40 am

O prietena a mea nu stie ce sa faca. Este cu cineva de cateva luni si partenerul ia cerut sa faca sex oral, iar ea a refuzat...acum nu stie ce sa faca, partenerul asteapta un raspuns. Ma contactat si ma rugat sai dau un sfat...i-am spus sa nui para rau mai tarziu. Daca il iubeste...eu zic sa faca un sacrificiu, voi ce spuneti?
Sus In jos
Reginanona

Reginanona


Mesaje : 3
Data de inscriere : 19/10/2011

Cum cer barbatii sex oral Empty
MesajSubiect: Re: Cum cer barbatii sex oral   Cum cer barbatii sex oral EmptyJoi Noi 03, 2011 3:44 am

mai inatai sa faca el sex oral primul si astfel poate sa faca si ea. Sai spuna sa o inteleaga si daca o iubeste o va intelege si vor face ambi sex oral. Succes!
Sus In jos
lunaplina

lunaplina


Mesaje : 3
Data de inscriere : 07/10/2011
Varsta : 44
Localizare : bucuresti

Cum cer barbatii sex oral Empty
MesajSubiect: Re: Cum cer barbatii sex oral   Cum cer barbatii sex oral EmptyJoi Noi 03, 2011 3:46 am

daca nu-i faci o sa-i faca alta.
daca ii faci o sa ii faca SI alta...
your choise.
eu zic s-o puneti de-un 69
Sus In jos
Ady
Membru senior
Membru senior
Ady


Mesaje : 66
Data de inscriere : 22/06/2011
Varsta : 39
Localizare : Almeria

Cum cer barbatii sex oral Empty
MesajSubiect: Re: Cum cer barbatii sex oral   Cum cer barbatii sex oral EmptyJoi Noi 03, 2011 4:19 am

E bine sa dam deoparte prejudecatile. Restul....
Sus In jos
Octav

Octav


Mesaje : 1
Data de inscriere : 09/10/2011

Cum cer barbatii sex oral Empty
MesajSubiect: Re: Cum cer barbatii sex oral   Cum cer barbatii sex oral EmptyJoi Noi 03, 2011 4:34 am

Daca cel de langa ea merita sa renunte la prejudecati.
Sus In jos
Mentorul1

Mentorul1


Mesaje : 2
Data de inscriere : 07/10/2011
Varsta : 56
Localizare : timis

Cum cer barbatii sex oral Empty
MesajSubiect: Re: Cum cer barbatii sex oral   Cum cer barbatii sex oral EmptyJoi Noi 03, 2011 4:39 am

Eu ma gandeam ca e doar retinere in fata a ceva nou.
In acelasi timp, as intelege o retinere si fata de adoptarea altor pozitii decat cea clasica in cazul asta.
Sus In jos
Duminica

Duminica


Mesaje : 3
Data de inscriere : 09/10/2011

Cum cer barbatii sex oral Empty
MesajSubiect: Re: Cum cer barbatii sex oral   Cum cer barbatii sex oral EmptyJoi Noi 03, 2011 3:44 pm

Femeia doreste sa faca barbatul fericit, isi doreste si ea acelasi
lucru,este ceva mai fericit atunci cind se ajunge la final nu neaparat
prin sex oral.
Sexul oral e binevenit intr-o relatie, dupa parerea mea, numai in
cazul cind ambii parteneri sunt de acord si nu se impun unul pe altul,
In cazul meu , nu avem nici o "sedinta" de sex fara a apela la sexul
oral.Iti place daca stii cum iti/se face :)
Sus In jos
Tudor
Membru senior
Membru senior
Tudor


Mesaje : 47
Data de inscriere : 16/06/2011
Varsta : 46
Localizare : Pitesti

Cum cer barbatii sex oral Empty
MesajSubiect: Re: Cum cer barbatii sex oral   Cum cer barbatii sex oral EmptyJoi Noi 03, 2011 6:08 pm

Sa ne gandim in felul urmator: tu ti-ai putea pupa jucaria? Daca
da, inseamna ca poti sa pupi si celuilalt jucaria. Orice ai face, sa nu faci
din obligatie, decat sa o faci din obligatie mai bine nu faci deloc si ii poti
face o laba, o poti intre sani numai in gura nu, de ce? pentru ca sunt motive
psihologice si eu, unul m-as simti jicnit sa-mi faca partenera oral din
obligatie sau frica sa nu ma piarda si nici asta cu...iti fac eu imi faci si
tu...iarasi suna ca o, obligatie si nu mi se pare corect. O faci pentru ca asa
simti, in acest mod iti poti exprima dragostea, atractia,
excitatia...sentimentele.
Sus In jos
abis
Membru senior
Membru senior
abis


Mesaje : 76
Data de inscriere : 01/06/2011
Localizare : Braila

Cum cer barbatii sex oral Empty
MesajSubiect: Re: Cum cer barbatii sex oral   Cum cer barbatii sex oral EmptyJoi Noi 03, 2011 6:59 pm

Asa cum au spus si antevorbitorii, nu este nimic rau in a
face sex oral, important este sa simti sa faci asta, sa vrei sa incerci fara
obligatie.
Sus In jos
 
Cum cer barbatii sex oral
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Un cuvant pentru fiecare! :: Subiecte :: Arta de a face dragoste-
Mergi direct la: