Un cuvant pentru fiecare!
Fiind oameni intre oameni, cautam in mod constant prezenta si compania semenilor. Cautam comunicare, impartasire, comunitate. Si desi uneori ceilalti ne dezamagesc prin gesturile si comportamentele lor, umanul din noi insine ne impinge mai departe spre descoperirea umanului din cei care, mai mult sau mai putin pasager, sunt prezenti la un moment dat in viata noastra. Forumok.forumulmeu.ro a fost creat pentru a mijloci intalnirea dintre mine si tine, dintre ea si el, dintre noi si ceilalti. Conceptul care sta la baza acestui site este acela al catalizarii contactului dintre membri prin desfasurarea unor activitati in care sa se faca manifeste personalitatea fiecaruia in toata amploarea sa, incepand de la teme de discutie riguros dirijate la crearea sau importul de profile bine dezvoltate. Finalitatea este aceea de a ne face simtita prezenta intr-o comunitate in care ceea ce tine de profunzimile si specificitatile individualitatii este sau devine relevant
Un cuvant pentru fiecare!
Fiind oameni intre oameni, cautam in mod constant prezenta si compania semenilor. Cautam comunicare, impartasire, comunitate. Si desi uneori ceilalti ne dezamagesc prin gesturile si comportamentele lor, umanul din noi insine ne impinge mai departe spre descoperirea umanului din cei care, mai mult sau mai putin pasager, sunt prezenti la un moment dat in viata noastra. Forumok.forumulmeu.ro a fost creat pentru a mijloci intalnirea dintre mine si tine, dintre ea si el, dintre noi si ceilalti. Conceptul care sta la baza acestui site este acela al catalizarii contactului dintre membri prin desfasurarea unor activitati in care sa se faca manifeste personalitatea fiecaruia in toata amploarea sa, incepand de la teme de discutie riguros dirijate la crearea sau importul de profile bine dezvoltate. Finalitatea este aceea de a ne face simtita prezenta intr-o comunitate in care ceea ce tine de profunzimile si specificitatile individualitatii este sau devine relevant
Un cuvant pentru fiecare!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Un cuvant pentru fiecare!

Lipsa de comunicare este mai profunda si mai nociva decat orice alta lipsa. Pretuiti ceea ce aveti deja!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ora exacta
Ultimele subiecte
» Biblioteca Mihai LEONTE din Petia
Sexul oral EmptyDum Sept 28, 2014 9:51 pm Scris de Mihai LEONTE

» Fantezi sexuale
Sexul oral EmptyMier Mai 07, 2014 7:40 pm Scris de feli34feli

» Salutare si bine v-am gasit!
Sexul oral EmptyVin Noi 15, 2013 3:14 pm Scris de dani_ela

» AI DEVENIT UN NUME SCRIS PE O CRUCE...autor Mihai LEONTE
Sexul oral EmptySam Sept 28, 2013 2:06 am Scris de Mihai LEONTE

» HAINE DAMA ONLINE IEFTINE
Sexul oral EmptySam Aug 31, 2013 2:27 am Scris de bianca638

» MIRAJELE ALBASTRE 2008...volum al poetului Mihai LEONTE
Sexul oral EmptyDum Apr 21, 2013 2:10 pm Scris de Mihai LEONTE

» Ce se afla intr-o ceasca de cafea ?
Sexul oral EmptyVin Dec 14, 2012 9:11 pm Scris de VASILESCU

» Ortodoxia..
Sexul oral EmptyJoi Dec 13, 2012 8:12 pm Scris de adminforumok

» Cum ma simt?
Sexul oral EmptyJoi Dec 13, 2012 8:11 pm Scris de adminforumok

Galerie
Sexul oral Empty
Statistici
Avem 258 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: jetro

Membrii nostri au postat un numar de 3846 mesaje în 631 subiecte
Cuvinte-cheie
Subiectele cele mai active
Impreuna la o cafeluta, ceai...
In aceasta zi!
Salutare si bine v-am gasit!
Bun venit tuturor!
In acesta seara!
Credeti in autenticitatea iubirii gasite pe internet?
La multi ani draga si iubita prietena...ILEANA-NURILUSA
Dorinte de tot felul
Servus !! Bun venit pe pagina mea...ADY-ELENA
Provocare...
Subiectele cele mai vizionate
Impreuna la o cafeluta, ceai...
Fantezi sexuale
La multi ani draga si iubita prietena...ILEANA-NURILUSA
Servus !! Bun venit pe pagina mea...ADY-ELENA
Ura este doar o alta fata a iubirii?
Salutare si bine v-am gasit!
In acesta seara!
In aceasta zi!
Bun venit tuturor!
Provocare...
Cei care creeaza cel mai des subiecte noi
Admin
Sexul oral Doorin10Sexul oral Alijn710Sexul oral Doorin11 
Alexandrina
Sexul oral Doorin10Sexul oral Alijn710Sexul oral Doorin11 
Ana
Sexul oral Doorin10Sexul oral Alijn710Sexul oral Doorin11 
Vilhelm
Sexul oral Doorin10Sexul oral Alijn710Sexul oral Doorin11 
Intuneric
Sexul oral Doorin10Sexul oral Alijn710Sexul oral Doorin11 
Roses
Sexul oral Doorin10Sexul oral Alijn710Sexul oral Doorin11 
Florina
Sexul oral Doorin10Sexul oral Alijn710Sexul oral Doorin11 
abis
Sexul oral Doorin10Sexul oral Alijn710Sexul oral Doorin11 
Elisa
Sexul oral Doorin10Sexul oral Alijn710Sexul oral Doorin11 
Eva
Sexul oral Doorin10Sexul oral Alijn710Sexul oral Doorin11 
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Cei mai activi postatori ai lunii
Niciun utilizator
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
TOP-RO - Top siteuri din Romania top ro

 

 Sexul oral

In jos 
+5
Sorin
Violeta
mexicvic
Marlenusa
Florina
9 participanți
AutorMesaj
Florina
Membru senior
Membru senior
Florina


Mesaje : 51
Data de inscriere : 05/06/2011
Varsta : 38
Localizare : Cluj

Sexul oral Empty
MesajSubiect: Sexul oral   Sexul oral EmptyDum Iun 05, 2011 6:39 am

Nu vreau sa luati acest topic ca lipsa de respect. Eu zic ca e necesar acest topic si nu trebuie sa luam ca pe o jicnire, rusine sau altele. Trebuie sa recunoastem ca multi practica sexul oral. Astept parerile voastre.
Sus In jos
Marlenusa
Membru senior
Membru senior
Marlenusa


Mesaje : 26
Data de inscriere : 12/05/2011
Varsta : 55

Sexul oral Empty
MesajSubiect: Re: Sexul oral   Sexul oral EmptyMier Aug 24, 2011 5:07 am

Unde e dragoste nu sunt bariere. Unde nu e dragoste si se practica sexul oral, e nimic=cu 0. Cand e dragoste doi intr-unul nu se mai stie ce si cum placerile vin si se consuma cu pasiune si multa dragoste. Am auzit femei ce practica sexul oral cu oricine, aici cred ca e vorba de psihic, aceste femei si barbati care accepta asta nu au iubit si nu vor iubi niciodata. Sexul oral e ceva ce numai cu cel pe care il iubesti il poti practica si nuti permiti sa spurci ce iubesti, fie de oral sau alte jocuri erotice.
Sus In jos
mexicvic
Membru senior
Membru senior
mexicvic


Mesaje : 27
Data de inscriere : 19/06/2011
Varsta : 46
Localizare : Madrid

Sexul oral Empty
MesajSubiect: Re: Sexul oral   Sexul oral EmptyMier Aug 24, 2011 5:22 am

Marlenusa nota maxima pentru ceea ce spui tu legat de dragoste, urasc cuvantul sex si nu as face sex, cum? de ce? simt ceva fara sa iubesc, fara sa simt o atractie? si daca simt iubesc nu? am ajuns la concluzia ca putini oamnei se mai iubesc acum, iubirea trece pe langa ei, se mint singuri, si uneori isi cred propria minciuna. Sexul oral il pot oferi unei singure femei si ea mie, nu exista mai multe femei, poate mai multe doar la inceput fara oral, normal e una si oral e ceva de nedescris in cuvinte, atat pentru barbati cat si pentru femei.
Sus In jos
Violeta
Membru senior
Membru senior
Violeta


Mesaje : 68
Data de inscriere : 03/06/2011
Varsta : 57
Localizare : Galati

Sexul oral Empty
MesajSubiect: Re: Sexul oral   Sexul oral EmptySam Aug 27, 2011 1:57 am

Rusine? Doamne fereste! nu mie rusine deloc. Nu as face dragoste oral cu oricine, asta sa fie clar. Cu partenerul simt sa fac o fac, simte si el sa fac o face, este iubire, dorinta si dam frau liber dragostei. Si eu urasc cuvantul sex, asta suna a prostitutie si asta imi displace. Dreagostea orala si fanteziile vin o singura data in viata, cu cea, cel care iti este suflet pereche. Cei care o fac des si cu mai multe, multi, nu am habar de ce si cum o fac? poate imi raspunde cineva dintre voi Sexul oral 269546
Sus In jos
Sorin
Membru senior
Membru senior
Sorin


Mesaje : 61
Data de inscriere : 26/08/2011

Sexul oral Empty
MesajSubiect: Re: Sexul oral   Sexul oral EmptyVin Sept 16, 2011 3:01 am

Violeta, doar cei slabi, fara simt fac asta. Cand iubesti nu sunt bariere, nu faci public, nu te lauzi, faci ceea ce faci tu si dragostea vieti tale...atunci cand un barbat ori o femeie face cu oricine indiferent daca e oral sau normal se numeste lipsa simtului, acesti oameni nu iubesc, nu stiu ce este dragoste...ei traiesc doar clipa, momentul si se gandesc sasi sadisfaca nevoile. Pe cand un cuplu ce se iubeste cu adevarat poate face orice doreste, la orice ora doreste...aceste trairi le poti face doar cu cel aproape. Mai e o problema...acele prostituate, le inteleg, dar nu inteleg barbati, ce simt ei? ele au nevoie de bani, dar ei?, nu sunt tipul care sa am bariera in amor si nu voi avea, doresc ca sotia mea sa fie totul pentru mine si eu pentru ea. Ce diferenta este intre o prostituata care face sex oral si una care are mai multe relati si practica sexul oral?iubeste pe toti?
Sus In jos
Trenulvietii
Membru senior
Membru senior
Trenulvietii


Mesaje : 23
Data de inscriere : 26/08/2011

Sexul oral Empty
MesajSubiect: Re: Sexul oral   Sexul oral EmptyVin Sept 16, 2011 11:59 pm

Sorin tu inca esti virgin? Vii de pe alta planeta? Violeta spune clar ca face sex oral doar cu iubitul sau si nu cu oricine dar tu il consideri pe iubitul ei "oricine"?
Hai sa fim sincer si recunoaste ca esti foarte invidios cand auzi ce noroc au unii barbatii fata de tine.
Laso balta prietene ca ai vrut sa pari interesant dar te-ai facut de ras.Stii tu vorba aia romaneasca "Daca taceai filozof ramaneai"
Eu unul nu voi mai citi niciodata postarile tale si nici nu voi mai comenta unde te afli tu. Esti un om primitiv cu idei preconcepute care vine pe un forum sa dea lectii de viata de care habar nu are si sa critice iubitul oricarei femei. Am un simt de obervattie foarte dezvoltat si chiar daca risc sa fiu dat afara eu tot iti voi spune ca pana si un orb poate sa vada ca incerci sa o impresionezi pe intuneric sub un id clona . In acest stil mizerabil nu vei atrage nici o femeie si cu atat mai putin pe Intuneric care din fericire o cunosc de pe internet si din cate am auzit de la prietenii nostri comuni am inteles ca tocmai a trecut pe la starea civila, asa ca ......
Sexul oral 251169
P.S Stii ce simt barbatii cand primesc un sex oral? Ceea ce nu ai sa simti tu nici in cele mai frumoase vise erotice ale tale. O seara frumoasa Juan...pardon...Sorin
Sexul oral 522644
Sus In jos
Sorin
Membru senior
Membru senior
Sorin


Mesaje : 61
Data de inscriere : 26/08/2011

Sexul oral Empty
MesajSubiect: Re: Sexul oral   Sexul oral EmptySam Sept 17, 2011 4:11 am

Multumesc pentru flori, nu sunt pe invers Sexul oral 814647. Esti rautacios, daca citesti cu atentie, eu nu raspund Violetei, imi spun parerea referitor la subiect. Nu stiu cine este personajul de care vorbesti tu, nimeni nu se inscrie pe un forum ca sa cucereasca, in cazul in care doresc ceva ma pot inscrie pe un site...gen matrimoniale, neogen Sexul oral 123967...nu caut aventuri, te rog mai citeste ce am scris eu si mai vorbim dupa. Eu stiu ce simt barbati cand o femeie ii face sex oral, dar...aceea femeie trebuie sa fie iubita mea, sa doresc eu, sa cuceresc si ea sa faca din dragoste, scuzama, eu am intrebat ce simt barbati ce merg la prostituate, sau acele femei ce fac sex oral fara bani, fac cu sotul, amantul, cu cine iese in cale, aci sunt eu pus un pic in panza, sau poate am o panza pe ochi si nu inteleg. Am avut o singura relatie stabila, care a durat 3 ani si am primit, am daruit orice...referitor la dragoste. Mai pe larg si ca sa fiu inteles, eu nu m-as duce la o prostituata sau la o femeie fara sa simt ceva, mai bine fac o l... si ma simt mai bine Sexul oral 123967Am facut glume cu tine, am spus ca sunt gelos pe uni barbati, asa ca sa animam discutiile si sa dam putin demaraj celor care nu au curaj. Cu Intuneric, nu stiu ce este, nu am nimic, nu cunosc, am citit scrierile dansei, mai bine spus trairile dumneaei, o felicit ii doresc casa de piatra, casnicie frumoasa, asta o merita cu siguranta.
P.S asta cu sexul oral cum e? te simti bine cand o faci cu sotia sau cu orice femeie?...poate incerc si eu cu o necunoscuta Sexul oral 269546Nu sunt Juan, sunt cine sunt! O seara plina de amor Sexul oral 123967
Sus In jos
Eley
Membru senior
Membru senior



Mesaje : 21
Data de inscriere : 19/06/2011
Varsta : 52
Localizare : Sibiu

Sexul oral Empty
MesajSubiect: Re: Sexul oral   Sexul oral EmptySam Sept 17, 2011 5:25 am

Mamaaa cata incitare aici Sexul oral 94746 si eu lipsesc, nu se poate!. Ete ca va spun eu ce si cum, am facut si eu ei si ea mie si ce e cu asta, va ofticati sau ce? Sexul oral 814647 Femeia care face sex oral cu mai multi barbati, ii place sperma, inghite, se joaca cu ea, se excita, ii face bine la ten, brava ei ce??, persoana mea nu accepta in viata sa astfel de femeie. Barbati ce primesc asta se simt in paradis, daca le face o, oarecere pentru ei tot bine e, am primit asta si a fost bine...sunt barbat mi sa facut m-am simtit bine, nu simteam nimic pentru accea doamna, am lasat sa ma duca departe, doar atat. Acum casatorit, avem jocuri erotice in program, nu accept ca sotia mea sa nu se simta bine, ia ma duce in paradis, o duc si eu, ne place, nu facem asta des, doar cand ne vine noua, nu vorbim, facem totul fara sa vorbim...fiecare facem ce ne dorim si ne potrivim la orice. Dragi forumisti, traiti viata, nu aveti retineri, fiti deschisi, uite spre exemplu, sotia mea imi face sex oral, dar nu poate sa primeasca ejacularea, primeste pe moment si avem ceva la indemana unde...eu primesc ejacularea ei, o ador, dupa sex oral ne satutam patimas mult timp si ne simtim in paradis, ce e rau in asta? sunt deschis frate. Nu stiu daca un sfert de pe acesta planeta nu practica asta si daca\nu practica este din cauza retineti, rau fac. Iubirea nu are limite, dar nici sa transformam iubirea doar la sex oral, aceste jocuri sunt intime. Aveti intrebari? astept sunt deschis sa vorbim...
Sus In jos
allia
Membru senior
Membru senior
allia


Mesaje : 55
Data de inscriere : 24/05/2011

Sexul oral Empty
MesajSubiect: Re: Sexul oral   Sexul oral EmptySam Sept 17, 2011 5:40 am

La femei, cand un barbat ii face oral, oricat de bine s-ar simti nu poate fi dominata, pe cand un barbat facandu-i oral il inebunesti si esti sigura pe tine ca nu-l vei pierde...pentru asta o femeie trebuie sa aibe experienta si sigura pe ea, sai placa ce face, doar asta este o arta pana la urma nu? Nu conteaza cu cine o faci, la fiecare simti ceva si...adevarat te poate atrage unul mai mult si sa ramai doar cu el, totusi daca se iveste o greseala pe viitor sau viata ne duce sa cunoastem pe mai departe...
Am avut elevi si m-am amuzat spunand ca ei sunt timizi, dragilor mergeti mai intai la experta si apoi la la iubita Sexul oral 94746in cazul in care nu vreti sa pierdeti. Va pot asigura pe voi barbati ca orice ati face si oricat de mult iubiti o femeie, la urma va reantoarceti tot la ceea cu sex oral, mai bine definit...la experta. O femeie cand se indragosteste e bine sa fie putin scolita inainte pentru a-si tine iubitul aproape...Sexul e arta!!!am dreptate?
Sus In jos
Love Irina
Membru senior
Membru senior
Love Irina


Mesaje : 11
Data de inscriere : 04/07/2011
Varsta : 48
Localizare : Turcia bihor

Sexul oral Empty
MesajSubiect: Re: Sexul oral   Sexul oral EmptyMar Sept 27, 2011 1:40 am

Citesc si ma minunez de unele postari aici. Dragi mei, parerea mea personala este urmatoarea: sexul nu este mancare, iubire, arta. Sexul oral face parte din jocurile erotice ce vin din dorinta, uni mai mult alti mai putin. Sexul oral il faci doar cand simti ca iubesti foarte mult, te dedici total celui, celei pe care iubesti si nu vine din iubire, vine din DORINTA, este foarte important asta. Inca un aspect, sunt femei si barbati ce fac sex oral cu cine intalneste in cale, eii, dragi mei acesti oameni fac parte din alta categorie, categoria celor ce nu iubesc, acesti oameni, pana si sperma considera ceva bun pentru ei, cand fac sex oral cu cineva ei se gandesc ca, de fapt se folosesc si le face lor bine, nu iubesc si nu vor iubi niciodata, ei vor trai clipa pana ce nu vor mai putea, fac sex oral si toate orgiile posibile, dupa care se cumintesc cand le slabesc puterile. As da un sfat celor care practica sexul oral cu mai multi, chiar si barbati ce fac femeilor: dragi mei ganditiva ca nu orice mancare e pe placul vostru, nu puteti spune ca facand sex oral cu mai multi iubiti, va inselati. A face sex oral cu sotul e cu totul alt ceva si cum am mai spus si ma repet, face parte din dorinta nu din dragoste. Cand te indragostesti nici nu faci amor si ai acei fluturasi in stomac. Imi cer scuze daca am deranjat pe cineva, e doar parerea mea.
Sus In jos
allia
Membru senior
Membru senior
allia


Mesaje : 55
Data de inscriere : 24/05/2011

Sexul oral Empty
MesajSubiect: Re: Sexul oral   Sexul oral EmptyMar Sept 27, 2011 2:07 am

Ce sa spun...tu vi si faci pe lupul moralist sau ce? sexul in general este arta, nu faci sex cum facea bunica, risti sa pierzi. Daca o faci cu sotul, vrei sa spui ca nu o mai poti face si cu altul? de unde sti? atractia vine Sexul oral 370366Traieste clipa ca vine apocalipsa!
Sus In jos
 
Sexul oral
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Un cuvant pentru fiecare! :: Subiecte :: Arta de a face dragoste-
Mergi direct la: